Srbija | Hrvatska | Bosna i Hercegovina | Slovenija | Kontakt
regionalni vodič kroz srednje škole

Pretraga srednjih škola


 
Popularne lokacije: 
  Beograd
  Valjevo
  Zrenjanin
  Niš
  Kragujevac
  Novi Sad

Popularne oblasti: 
  Gimnazije
  Muzičke
  Umetničke

  Privatne srednje škole

  
  Upis 2011/2012
  Pravni, ekonomski i turisticki smer

  Svi ogalsi - pretraga oglasa
Kalendar i rezultati upisa u srednje škole 2011/2012

Ekonomska škola Niš - delatnost van sedišta Doljevac
Umetnička škola Niš
Muzička škola Niš
Škola za osnovno i srednje obrazovanje 14. oktobar Niš
specijalna škola sa domom učenika Bubanj Niš
Stručna škola Dušan Trivumac Dragoš Svrljig
Gimnazija Vuk Karadžić Babušnica
Tehnička škola Babušnica
Gimnazija 11.oktobar Bela Palanka
Mešovita škola Sveti Kirilo i Metodije Dimitrovgrad
Gimnazija Pirot Pirot
Ekonomska škola Pirot Pirot
Mlekarska škola sa domom učenika Dr. Obren Pejić Pirot
Tehnička škola Pirot
Građevinsko-tehnološka škola Pirot
Stručna škola Filip Kljajić Niš
Prehrambeno-hemijska škola Niš
Građevinska tehnička škola Neimar Niš
Gimnazija Stevan Sremac Niš
Gimnazija Bora Stanković Niš
Gimnazija Svetozar Marković Niš
Gimnazija 9. Maj Niš
Ekonomska škola Niš
Administartivno-birotehnička škola Niš
Trgovinska škola Niš
Ugostiteljsko-turistička škola Niš
Medicinska škola Dr. Milenko Hadžić Niš
Mašinska tehnička škola 15. Maj Niš
Tehnička škola 12. Februar Niš
Mašinska škola Niš
Elektrotehnička škola Nikola Tesla Niš
Elektrotehnička škola Mija Stanimirović Niš
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Mladost Pirot
Gimnazija Velika Plana Velika Plana
Škola sa domom za učenike oštećenog sluha i govora 11. maj Jagodina
Gimnazija Paraćin
Ekonomsko-trgovinska škola Paraćin
Mašinsko-elektrotehnička škola Paraćin
Tehnološka škola Paraćin
Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika Rekovac
Poljoprivredno-veterinarska škola sa domom učenika Svilajnac Svilajnac
Tehnička škola Svilajnac
Gimnazija Ćuprija
Medicinska škola Danilo Dimitrijević Ćuprija
Tehnička škola Ćuprija
Škola za muzičke talente Ćuprija
Ekonomsko-trgovinska škola Dragaš
Gimnazija Orahovac Orahovac
Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla Jagodina
Prva tehnička škola Jagodina
Ekonomsko-trgovinska škola Slavka Đurđević Jagodina
Ekonomsko-ugostiteljska škola Vuk Karadžić Velika Plana
Tehnička škola Nikola Tesla Velika Plana
Gimnazija Smederevo
Ekonomsko-trgovinska škola Smederevo
Tehnička škola Smederevo
Tekstilno-tehnološka i poljoprivredna škola Despot Đurađ Smederevo
Muzička škola Kosta Manojlović Smederevo
Železnička industrijska škola - Smederevo Smederevo
Gimnazija Sveta Đorđević Smederevska Palanka
Mašinsko-elektrotehnička škola Goša Smederevska Palanka
Hemijsko-tehniloška i prehrambena škola Žikica Damnjanović Smederevska Palanka
Medicinska škola sa domom učenika Sestre Ninković Kragujevac - delatnost van sedišta Smederevska Palanka
Tehnička škola Despotovac
Gimnazija Svetozar Marković Jagodina
Gimnazija Bosilegrad
Umetnička škola Užice
Srednja škola Leskovac
Tehnička škola Nikola Tesla Medveđa
Tehnička škola sa domom učenika Milentije Popović Crna Trava
Valjevska gimnazija Valjevo
Ekonomska škola Valjevo Valjevo
Medicinska škola Dr. Miša Pantić Valjevo
Tehnička škola Valjevo
Poljoprivredna škola Valjevo Valjevo
Muzička škola Živorad Grbić Valjevo
Srednja škola 17.septembar Lajkovac
Srednja škola 1300 kaplara LJig
Gimnazija Branislav Petronijević Ub
Tehnička škola Ub Ub
Srednja škola Krupanj
Škola za osnovno i srednje obrazovanje 11. oktobar Leskovac
Muzička škola Stanislav Binički Leskovac
Poljoprivredna škola Leskovac
Ugostiteljsko-turistička škola Čajetina
Tehnička škola Boško Krstić Bojnik
Gimnazija Stevan Jakovljević Vlasotince
Tehnička škola Vlasotince
Gimnazija Lebane
Srednja tehnička škola Vožd Karađorđe Lebane
Srednja škola Svetozar Krstić Toza Leskovac
Gimnazija Leskovac
Ekonomska škola Đuka Dinić Leskovac
Trgovinsko-ugostiteljska škola Leskovac
Medicinska škola Leskovac
Tehnička škola Rade Metalac Leskovac
Škola za tekstil i dizajn Leskovac
Hemijsko-tehnološka škola Božidar Đorđević Kukar Leskovac
Mačvanska srednja škola - Bogatić Bogatić
Tehnička škola Dragoljub Jovičić Vladimirci
Ekonomsko-trgovačka škola Knjaz Miloš Gornji Milanovac
Tehnička škola Jovan Žujović Gornji Milanovac
Gimnazija Ivanjica
Tehnička škola Ivanjica
Srednja škola Dragačevo Lučani
Gimnazija Čačak
Ekonomska škola Čačak
Medicinska škola Čačak
Tehnička škola Čačak
Mašinsko-saobraćajna škola Čačak
Prehrambeno-ugostiteljska škola Čačak
Škola za osnovno i srednje obrazovanje 1. novembar Čačak
Aleksinačka gimnazija Aleksinac
Tehnička škola Prota Stevan Dimitrijević Aleksinac
Gimnazija Takovski ustanak Gornji Milanovac
Škola za umetničke zanate Šabac
Muzička škola Mihailo Vukdragović Šabac
Srednja škola Veljko Vlahović Koceljeva
Gimnazija Vuk Karadžić Loznica
Srednja ekonomska škola Loznica
Tehnička škola Loznica
Hemijsko-tekstilna škola Loznica
Medicinska škola Valjevo - delatnost van sedišta Loznica
Srednja škola Vuk Karadžić LJubovija
Srednja škola Mali Zvornik
Šabačka gimnazija Šabac
Ekonomsko-trgovinska škola Šabac
Medicinska škola Dr. Andra Jovanović Šabac
Tehnička škola Šabac Šabac
Stručna hemijska i tekstilna škola Šabac
Srednja poljoprivredna škola sa domom učenika - Šabac Šabac
Poljoprivredna škola Šumatovac Aleksinac
Stručna škola Sveti Sava Bujanovac
Druga Kragujevačka gimnazija Kragujevac
Medicinska škola Priština
Građevinsko-saobraćajna škola Priština
Muzička škola Stevan Mokranjac Priština
Medicinska škola Priština - del. van sedišta Priština
Medicinska škola Priština - del. van sedišta Priština
Gimnazija Priština
Ekonomsko-trgovinska škola Priština
Ekonomsko-trgovinska škola Priština - del. van sedišta Priština
Medicinska škola Priština - del. van sedišta Priština
Elektrotehnička škola Priština
Mašinska škola Priština
Ekonomsko-trgovinska škola Štrpce - del. van sedišta Štrpce
Ekonomsko-trgovinska škola Jovan Cvijić Štrpce
Gimnazija Vučitrn Vučitrn
Tehnička škola Podujevo
Gimnazija Podujevo
Tehnička škola Nikola Tesla Obilić
Trgovinsko-ugostiteljska škola Toza Dragović Kragujevac
Medicinska škola sa domom učenika Sestre Ninković Kragujevac
Tehnička škola za mašinstvo i saobraćaj Kragujevac
Druga tehnička škola Kragujevac
Prva tehnička škola Kragujevac
Muzička škola Kragujevac
Škola sa domom za učenike oštećenog sluha Kragujevac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vukašin Marković Kragujevac
Ekonomska škola Kragujevac
Srednja škola Lapovo
Srednja škola Rača
Srednja škola Kralj Petar Prvi Topola
Poljoprivredna škola Lipljan
Gimnazija Lipljan Lipljan
Tehnička škola Vučitrn Vučitrn
Srednja škola Zvečan
Medicinska škola Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Gimnazija Gnjilane
Medicinska škola Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Tehnička škola Kosovska Kamenica - del. van sedišta Kosovska Kamenica
Gimnazija Kosovska Kamenica - del. van sedišta Kosovska Kamenica
Medicinska škola Kosovska Kamenica
Gimnazija Kosovska Kamenica
Tehnička škola Kosovska Kamenica
Ekonomsko-trgovinska škola Kosovska Kamenica
Gimnazija Sveti Sava Peć
Ekonomsko-trgovinska škola Peć
Mašinsko-elektrotehnička škola Peć
Srednja škola za ekonomiju, pravo i administraciju Stari grad
Srednja škola Sveti Nikola Novi Sad
Gimnazija Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Tehnička škola Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Ekonomsko-trgovinska škola Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Srednja škola Gligorije Božović Zubin Potok
Gimnazija Kosovska Mitrovica
Ekonomsko-trgovinska škola Kosovska Mitrovica
Medicinska škola Kosovska Mitrovica
Tehnička škola Mihajlo Petrović Alas Kosovska Mitrovica
Muzička škola Miodrag Vasiljević Kosovska Mitrovica
Specijalna škola za vaspitanje i obrazovanje dece sa smetnjama u razvoju Kosovska Mitrovica
Tehnička škola Nikola Tesla Leposavić
Poljoprivredna škola Priština Leposavić
Tehnička škola Srbica
Tehnička škola Vitina
Ekonomsko-trgovinska škola Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Tehnička škola Dragi Popović Gnjilane
Ekonomsko-trgovinska škola Gnjilane - del. van sedišta Gnjilane
Prva privatna srednja medicinska škola Hipokrat Novi Sad
Mašinsko-elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Bujanovac
Srednja škola Brus
Srednja škola Varvarin
Gimnazija Kruševac
Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac
Medicinska škola Kruševac
Tehnička škola Kruševac
Hemijsko-tehnološka škola Kruševac
Mašinsko-elektrotehnička škola Kruševac
Muzička škola Stevan Hristić Kruševac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Veselin Nikolić Kruševac
Gimnazija Vuk Karadžić Trstenik
Tehnička škola Trstenik
Ekonomsko-trgovinska škola Kruševac - delatnost van sedišta Ćićevac
Gimnazija Vrnjačka Banja
Srednja škola Sveti Trifun Aleksandrovac
Kožarsko-trgovinska škola Milutin Bojić Trgovište
Poljoprivredno-šumarska škola Josif Pančić Surdulica
Gimnazija Jovan Skerlić Vladičin Han
Tehnička škola Vladičin Han
Gimnazija Bora Stanković Vranje
Ekonomsko-trgovinska škola Vranje
Medicinska škola Vranje
Tehnička škola Vranje
Hemijsko-tehnološka škola Vranje
Srednja poljoprivredno-veterinarska škola Stevan Sinđelić Vranje
Muzička škola Stevan Mokranjac Vranje
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vule Antić Vranje
Gimnazija Preševo
Srednja tehnička škola Preševo Preševo
Gimnazija Svetozar Marković Surdulica
Tehnička škola Nikola Tesla Surdulica
Ugostiteljsko-turistička škola sa domom učenika Vrnjačka Banja
Gimnazija Kraljevo
Tehnička škola Tutin
Srednja škola Blace
Poljoprivredno-mašinska škola Žitorađa
Gimnazija Kuršumlija
Ekonomska škola Kuršumlija
Gimnazija Prokuplje
Medicinska škola Dr. Aleksa Savić Prokuplje
Tehnička škola 15.maj Prokuplje
Poljoprivredna škola Radoš Jovanović Selja Prokuplje
Gimnazija Miloš Savković Aranđelovac
Ekonomsko-ugostiteljska škola Slobodan Minić Aranđelovac
Tehnička škola Mileta Nikolić Aranđelovac
Srednja škola Nikola Tesla Batočina
Srednja škola Knić Knić
Gimnazija Tutin
Mašinska škola Raška
Gimnazija Raška
Ekonomsko-trgovinska škola Kraljevo
Medicinska škola Kraljevo
Mašinsko-tehnička škola 14. oktobar Kraljevo
Elektro-saobraćajna škola Nikola Tesla Kraljevo
Poljoprivredno-hemijska škola Dr Đorđe Radić Kraljevo
Šumarska škola sa domom učenika Kraljevo
Muzička škola Stevan Mokranjac Kraljevo
Umetnička škola Kraljevo
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Ivo Lola Ribar Kraljevo
Gimnazija Novi Pazar
Ekonomsko-trgovinska škola Novi Pazar
Kožarsko-tekstilna škola Novi Pazar
Tehnička škola Novi Pazar
Medicinska škola Kraljevo - delatnost van sedišta Novi Pazar
Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac
Tehnička škola Radoje Marić Užice
Tehnička škola Odžaci
Srednja škola 22 oktobar Žabalj
Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad
Gimnazija Svetozar Marković Novi Sad
Gimnazija Isidora Sekulić Novi Sad
Gimnazija Laza Kostić Novi Sad
Srednja škola Svetozar Miletić Novi Sad
Medicinska škola 7. April Novi Sad
Srednja mašinska škola Novi Sad
Elektrotehnička škola Mihajlo Pupin Novi Sad
Tehnička škola Pavle Savić Novi Sad
Tehnička škola Jovan Vukanović Novi Sad
Saobraćajna škola Pinki Novi Sad
Muzička škola Isidor Bajić Novi Sad
Baletska škola Novi Sad
Srednja stručna škola 4. juli Vrbas
Gimnazija Žarko Zrenjanin Vrbas
Tehnička škola Bečej
Gimnazija Veljko Petrović Sombor
Srednja ekonomska škola Sombor
Srednja medicinska škola Dr Ružica Rip Sombor
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola Sombor
Srednja škola Sveti Sava Sombor
Srednja tehnička škola Sombor
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Sombor
Poljoprivredna škola Bač
Gimnazija 20 oktobar Bačka Palanka
Srednja stručna škola Radivoj Uvalić Bačka Palanka
Tehnička škola 9. Maj Bačka Palanka
Gimnazija Jan Kolar sa domom učenika Bački Petrovac
Gimnazija Bečej
Ekonomsko-trgovinska škola Bečej
Škola za dizajn Bogdan Šuput Novi Sad
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Milan Petrović Novi Sad
Srednja tehnička škola Nikola Tesla Sremska Mitrovica
Muzička škola Petar Kranjčević Sremska Mitrovica
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Radivoj Popović Sremska Mitrovica
Gimnazija Branko Radičević Stara Pazova
Ekonomsko-trgovinska škola Vuk Karadžić Stara Pazova
Tehnička škola Stara Pazova
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Anton Skala Stara Pazova
Gimnazija Sava Šumanović Šid
Tehnička škola Nikola Tesla Šid
Gimnazija Bora Stanković Bor
Ekonomsko-trgovinska škola Bor
Tehnička škola Bor
Mašinsko-elektrotehnička škola Bor
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vidovdan Bor
Pehrambeno-šumarska i hemijska škola Sremska Mitrovica
Medicinska škola Draginja Nikšić Sremska Mitrovica
Ekonomska škola 9. Maj Sremska Mitrovica
Poljoprivredna škola sa domom učenika - Futog Novi Sad
Gimnazija Svetozar Miletić Srbobran
Karlovačka gimnazija Sremski Karlovci
Tehnička škola Temerin
Srednja tehnička škola Mileva Marić Titel
Gimnazija Inđija
Tehnička škola Mihajlo Pupin Inđija
Srednja škola Dr Đorđe Natošević Inđija
Tehnička škola Milenko Verkić - Neša Pećinci
Gimnazija Stevan Puzić Ruma
Srednja poljoprivredno-prehrambena škola Stevan Petrović - Brile Ruma
Srednja tehnička škola Milenko Brzak - Uča Ruma
Srednja stručna škola Branko Radičević Ruma
Gimnazija Ivo Lola Ribar Sremska Mitrovica
Srednja škola Sveti Sava Kladovo
Tehnička škola Ada
Elektrotehnička i građevinska škola Nikola Tesla Zrenjanin
Tehnička škola Zrenjanin
Muzička škola J. Marinković za osnovno i srednje obrazovanje i vaspitanje Zrenjanin
Osnovna i srednja škola 9. maj Zrenjanin
Srednja škola Đuro Jakšić Nova Crnja
Srednja škola Novi Bečej
Srednja škola Vuk Karadžić Sečanj
Ekonomsko-trgovinska škola Dositej Obradović Alibunar
Gimnazija Jovan Cvijić Bela Crkva
Tehnička škola Sava Munćan Bela Crkva
Gimnazija Borislav Petrov Braca Vršac
Poljoprivredna škola Vršac Vršac
Hemijsko-medicinska škola Vršac
Tehnička škola Nikola Tesla Vršac
Hemijsko-prehrambena i tekstilna škola Uroš Predić Zrenjanin
Srednja poljoprivredna škola Zrenjanin
Medicinska škola Zrenjanin
Poljoprivredno-tehnički srednjoškolski centar Besedeš Jožef Kanjiža
Gimnazija Dušan Vasiljev Kikinda
Ekonomsko-trgovinska škola Kikinda
Hemijsko-tehnološka i građevinska škola Kikinda
Tehnička škola Kikinda
Gimnazija Novi Kneževac
Srednja škola Dositej Obradović Novi Kneževac
Gimnazija Senta
Ekonomsko-trgovinska srednja škola Senta
Srednja medicinska škola Senta
Gimnazija sa domom učenika za talentovane učenike Boljai Senta
Hemijsko-prehrambena srednja škola Čoka
Zrenjaninska gimnazija Zrenjanin
Ekonomsko-trgovinska škola Jovan Trajković Zrenjanin
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vršac
Gimnazija Mihajlo Pupin Kovačica
Politehnička škola Subotica
Hemijsko-tehnološka srednja škola Lazar Nešić Subotica
Tehnička škola Subotica
Muzička škola Subotica
Osnovna i srednja škola Žarko Zrenjanin Subotica
Školski centar za vaspitanje i obrazovanje slušno oštećenih lica sa domom učenika Subotica
Filološka gimnazija Deže Kostolnji Subotica
Gimnazija Nikola Tesla Apatin
Tehnička škola sa domom učenika Apatin
Srednja građevinska i drvoprerađivačka stručna škola Apatin
Ekonomsko-trgovinska škola Kula
Srednja tehnička škola Mihajlo Pupin Kula
Osnovna škola i gimnazija Pjetro Kuzmjak Kula
Poljoprivredno-mašinska škola Kula
Srednja medicinska škola Subotica
Ekonomska srednja škola Bosa Milićević Subotica
Gimnazija Svetozar Marković Subotica
Gimnazija Branko Radičević Kovin
Srednja poljoprivredna škola Kovin Kovin
Gimnazija Uroš Predić Pančevo
Ekonomsko-trgovinska škola Paja Marganović Pančevo
Medicinska škola Stevica Jovanović Pančevo
Poljoprivredna škola Josif Pančić Pančevo
Mašinska škola Pančevo Pančevo
Elektrotehnička škola Nikola Tesla Pančevo
Hemijsko-prehrambena i građevinska škola 23. maj Pančevo
Muzička škola Jovan Bandur Pančevo
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Mara Mandić Pančevo
Gimnazija Dositej Obradović Bačka Topola
Poljoprivredna škola Bačka Topola
Srednja tehnička škola Šinković Jožef Bačka Topola
Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Odžaci
Tehnička škola Kladovo
Poljoprivredna škola sa domom učenika PKB Palilula
Ekonomsko-trgovinska škola Sopot
Mašinska škola Kosmaj Sopot
Prva beogradka gimnazija Stari grad
Matematička gimnazija Stari grad
Prva ekonomska škola Stari grad
Trgovačka škola Stari grad
Pravno-birotehnička škola 9.maj Stari grad
Vazduhoplovno-tehnička škola Stari grad
Elektrotehnička škola Nikola Tesla Stari grad
Tehnička škola za obradu drveta, unutrašnju dekoraciju i pejzažnu arhitekturu Stari grad
Elektroprivredna škola Stari grad
Baletska škola Lujo Davičo Stari grad
Muzička škola Dr Vojislav Vučković Stari grad
Muzička škola Mokranjac Stari grad
Sportska gimnazija Savski venac
Škola za dizajn Savski venac
Tehnička škola za dizajn kože Savski venac
Železnička tehnička škola Palilula
Elektrotehnička škola Rade Končar Palilula
Petnaesta beogradska gimnazija Rakovica
Peta ekonomska škola Rakovica Rakovica
Mašinska škola Radoje Dakić Rakovica
Muzička škola Davorin Jenko Rakovica
Srednja zanatska škola Rakovica
Filološka gimnazija Savski venac
Gimnazija Sveti Sava Savski venac
Četvrta beogradska gimnazija Savski venac
Medicinska škola Beograd Savski venac
Ugostiteljsko-turistička škola Savski venac
Škola za brodarstvo, brodogradnju i hidrogradnju Savski venac
Škola za oštećene sluhom - nagluve Stefan Dečanski Savski venac
Trinaesta beogradska gimnazija Čukarica
Hemijsko-prehrambena tehnološka škola Čukarica
Tehnička škola Nova Varoš
Gimnazija Sveti Sava Požega
Poljoprivredna škola sa domom učenika LJubo Mićić Požega
Tehnička škola Požega
Gimnazija Priboj Priboj
Mašinsko-elektrotehnička škola Priboj
Prijepoljska gimnazija Prijepolje
Ekonomsko-trgovinska škola Prijepolje
Tehnička škola Prijepolje
Gimnazija Jezdimir Lović Sjenica
Tehnička škola Sjenica
Užička gimnazija Užice
Ekonomska škola Užice
Medicinska škola Užice Užice
Gimnazija Pivo Karamatijević Nova Varoš
Tehnička škola Kosjerić
Tehnička škola Bajina Bašta
Tehnička škola Čukarica
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Sveti Sava Čukarica
Muzička škola Vatroslav Lisinski Čukarica
Srednja škola Nikola Tesla Boljevac
Gimnazija Zaječar
Ekonomsko-trgovinska škola Zaječar
Medicinska škola Zaječar
Tehnička škola Zaječar
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Jelena Majstorović Zaječar
Knjaževačka gimnazija Knjaževac
Tehnička škola Knjaževac
Srednja škola Branislav Nušić Sokobanja
Srednja škola Sveti Ahilije Arilje
Gimnazija Josif Pančić Bajina Bašta
Tehnička škola Radoje LJubičić Užice Užice
Tehnička škola Majdanpek - delatnost van sedišta Majdanpek
Srednja škola Barajevo
Dvanaesta beogradska gimnazija Voždovac
Osma beogradska gimnazija Voždovac
Druga ekonomska škola Voždovac
Škola za negu lepote Voždovac
Geološka i hidrometerorološka škola Milutin Milanković Voždovac
Škola za dizajn tekstila Voždovac
Škola za osnovno i srednje obrazovanje Vožd Voždovac
Treća beogradka gimnazija Vračar
Četrnaesta beogradska gimnazija Vračar
Tehnička škola GSP Vračar
Muzička škola Josip Slavenski Vračar
Muzička škola Stanković Vračar
Srednja škola Grocka
Tehnička škola Nikola Tesla Požarevac
Muzička škola Požarevac
Politehnička škola Požarevac
Gimnazija Mile Arsenijević Bandera Majdanpek
Tehnička škola Majdanpek
Negotinska gimnazija Negotin
Tehnička škola Negotin
Muzička škola Stevan Mokranjac Negotin
Poljoprivredna škola sa domom učenika Rajko Bosnić Negotin
Srednja škola Veliko Gradište
Tehnička škola Žagubica
Ekonomsko-trgovinska i mašinska škola Kučevo
Srednja škola Mladost Petrovac na Mlavi
Požarevačka gimnazija Požarevac
Ekonomsko-trgovinska škola Požarevac
Medicinska škola Požarevac
Poljoprivredna škola sa domom učenika Sonja Marinković Požarevac
Zubotehnička škola Zvezdara
Šesta beogradska gimnazija Zvezdara
Gimnazija Lazarevac
Tehnička škola Kolubara Lazarevac
Gimnazija Mladenovac
Tehnička škola Mladenovac
Deveta gimnazija Mihajlo Petrović Alas Novi Beograd
Deseta gimnazija Mihajlo Pupin Novi Beograd
Politehnička akademija - Srednja tehnička škola Novi Beograd
Politehnička akademija - Srednja turistička škola Novi Beograd
Tehnička škola Novi Beograd Novi Beograd
Grafička škola Novi Beograd
Gimnazija u Obrenovcu Obrenovac
Tehnička škola Obrenovac
Poljoprivredno-hemijska škola Obrenovac
Peta beogradska gimnazija Palilula
Škola sa domom učenika za učenike oštećenog vida Veljko Ramadanović Zemun
Muzička škola Kosta Manojlović Zemun
Pravno-birotehnička škola Dimitrije Davidović Zemun
Medicinska škola Zvezdara
Arhitektonska tehnička škola Zvezdara
Građevinska tehnička škola Zvezdara
Građevinska škola Zvezdara
TEHNOART BEOGRAD - škola za mašinstvo i umetničke zanate Zvezdara
Geodetska tehnička škola Zvezdara
Farmaceutsko - fizioterapeutska škola Zvezdara
Sedma Beogradska gimnazija Zvezdara
Zemunska gimnazija Zemun
Ekonomska škola Nada Dimić Zemun
Medicinska škola Nadežda Petrović Zemun
Elektrotehnička škola Zemun Zemun
Tehnička škola Zmaj Zemun
Saobraćajno-tehnička škola Zemun
Srednja tehnička PTT škola Palilula